Ještě před jarními prázdninami se vítězové školních kol olympiád účastnili okresních soutěží.

8. března se na recitační soutěži potkaly děti z celého okresu. Konkurence byla opravdu veliká, naši recitátoři byli ale také skvěle připraveni a podávali úžasné výkony.  Nejúspěšnějším recitátorem naší skupiny se stal Matěj Otřísal ze 6.A, který se umístil na krásném 2.místě. Gratulujeme a všem moc děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

Okresní kolo olympiády v zeměpise mělo také naše zastoupení. Vinca Pokorný ze 7. ročníku se umístil na krásném 7. místě. Skvělá práce!

V okresním kole Olympiády v angličtině získal Ondra B. 2. místo v mladší kategorii. Julča N. skončila ve starší kategorii čtvrtá. Ale bylo to těsně.😉

Všem dětem, které reprezentují naši školu, moc děkujeme.