Výbava do první třídy

Učebnice a pracovní sešity k učebnicím dostanou děti ve škole zdarma.

Potřeby, které pořídí rodiče:

zásobník na písmena a zásobník na číslice (papírová písmena a číslice dostanou děti ve škole)

obaly na sešity a pracovní učebnice

malý notýsek A6 na úkoly

ručník s ouškem na pověšení

přezůvky s pevnou patou (ne gumové boty, můžou být čisté letní sandály nebo klasické papuče)

papírové kapesníčky v boxu, tekuté mýdlo

visací zámek  na šatní skříňku, ideálně zacvakávací-tzn. bez nutnosti zamykání klíčem (jeden klíč si dítě nechává, druhý označit visačkou se jménem a předat třídní učitelce)

Pouzdro:

čtyři obyčejné trojhranné tužky  č. 1, 2 (doporučujeme Koh-i-noor), guma, trojhranné pastelky, tuhé lepidlo, ořezávátko

Tělesná výchova:

do textilního pytlíku: 1x sportovní boty s podrážkou vhodnou do haly, tričko, kraťasy

Předpokládané platby

cca 1500 Kč (výtvarné potřeby, sešity, příspěvek do fondu, sdružení rodičů, …… ), částka bude upřesněna v září

Školní jídelna:

ZŠ Komenského – https://www.zshuskom.cz/jidelna

Objednávky obědů a platby je možné vyřídit již koncem srpna.

Čip (společný k ke vstupu do budovy i na oběd) je nutné si vyzvednout v kanceláři ZŠ Nádražní od 23.8., v době 8.00-13.00 nebo po dohodě – zastupce@zs-nadrazni.cz

Pro úspěšný start:

V posledním prázdninovém týdnu pravidelný denní režim s dostatkem spánku, dotrénovat řeč, držení tužky a základní sebeobsluhu.

Informace a organizační pokyny k zahájení školního roku budou zveřejněny koncem srpna na www.zs-nadrazni.cz.