I letos se naši mladší žáci už potřetí zapojí do nejdéle trvající evropské soutěže Schoolovision 2O2O pro žáky do 12 let, která je pořádána od roku 2OO9 v rámci projektů Etwinning a je obdobou soutěže EUROVISION. Slavíme již 12.ročník spolu  se 31 zeměmi Evropy. Každý rok má vybraná škola z jednotlivých evropských zemí za úkol nahrát libovolnou písničku a natočit k ní videoklip. Rozhodli jsme se v tomto roce vyrukovat s vlastní písní s názvem Květinová ve spolupráci s HTV Hustopeče, ale více nechceme prozrazovat. Pro děti to bude znamenat spoustu příprav a zkoušení, ale také zábavy a radosti ze zpěvu a očekávání, jak to vlastně dopadne. Závěrečná online konference se uskuteční 15.5., kde bude probíhat hlasování o nejlepší píseň.

Vzhůru za novými zážitky!