Ve čtvrtek 23. 9. 2021 jsme se zúčastnili výuky na Střední odborné škole a Středním odborném učilišti Hustopeče v rámci projektu PolyGram – Podpora polytechnického vzdělávání, matematické a čtenářské gramotnosti v Jihomoravském kraji. Byli jsme rozděleni do dvou skupin a pod vedením učitele odborného výcviku jsme v dílně PolyGramu vyrobili budky pro ptáčky. Druhá skupina si v učebně propagační a reklamní grafiky vyrobila vlastní návrh na plátěnou tašku a nápisy na zeď. Vše jsme si odnesli domů. Vedení školy nám představilo v učebně informatiky 3D tisk. Po ukončení celé akce jsme byli pozváni do školní jídelny na vynikající oběd.

Všichni jsme byli nadšeni z dobře vykonané práce a všem … moc děkujeme za milý a vstřícný přístup k nám.

Žáci 8.A,B