ZŠ Hustopeče, Nádražní 4

Ocenění kvality pro eTwinningový projekt

Certifikát zvaný Quality Label získal projekt s názvem "Water", který loni realizovali žáci 8.ročníku.

eTwinningové projekty mají na naší škole dlouholetou tradici. Nebylo tomu jinak ani v minulém školním roce, kdy si žáci naší školy společně s žáky Základní školy Ľudovíta Fullu z Košic rozšiřovali znalosti o tématu „Voda“. Ocenění kvality převzala koordinátorka projektu Mgr. Helena Salátová na Národní konferenci eTwinning, která se letos konala v Olomouci.

Projekt byl zaměřen na vodu kolem nás. Žáci se zlepšovali v sociální komunikaci a spolupráci, využívali různé ICT nástroje. V rámci projektu navštívili čističku odpadních vod, uskutečnili několik videokonferencí, věnovali se chemickým pokusům a v mezinárodních týmech zpracovali výstupy projektu – koláž fotografií, komentovanou animaci „Koloběh vody“, mapu minerálních vod partnerské země a prezentaci „Jak šetřit vodou“.

18.10.2017

Aktuality

2. místo v okresním kole olympiády v NJ

20.02.2018

Gratulujeme Veronice S. z 9.A k zisku 2.místa v okresním kole olympiády v německém jazyce a děkujeme za reprezentaci školy.

... celý článek

Lyžařský výcvik - informace

12.02.2018

... celý článek

Cesta za pokladem

11.02.2018

V den vysvědčení jsme se rozhodli zpříjemnit si tvořivě matematiku, aby „počítání“ děti bavilo.

... celý článek

ÚDIF

1.02.2018

Dopoledne plné vědy s Úžasným divadlem fyziky - představení Oheň, země, voda, vzduch a Jednou provždy nehoří!

... celý článek

Z fotogalerie

doskočiště

Pro učitele

ZŠ Hustopeče, Nádražní 4, okres Břeclav, přísp. org., 693 01 Hustopeče, IČO: 71009868, Tel/fax: 515 266 420, skola@zs-nadrazni.cz © graweb