ZŠ Hustopeče, Nádražní 4

Ocenění kvality pro eTwinningový projekt

Certifikát zvaný Quality Label získal projekt s názvem "Water", který loni realizovali žáci 8.ročníku.

eTwinningové projekty mají na naší škole dlouholetou tradici. Nebylo tomu jinak ani v minulém školním roce, kdy si žáci naší školy společně s žáky Základní školy Ľudovíta Fullu z Košic rozšiřovali znalosti o tématu „Voda“. Ocenění kvality převzala koordinátorka projektu Mgr. Helena Salátová na Národní konferenci eTwinning, která se letos konala v Olomouci.

Projekt byl zaměřen na vodu kolem nás. Žáci se zlepšovali v sociální komunikaci a spolupráci, využívali různé ICT nástroje. V rámci projektu navštívili čističku odpadních vod, uskutečnili několik videokonferencí, věnovali se chemickým pokusům a v mezinárodních týmech zpracovali výstupy projektu – koláž fotografií, komentovanou animaci „Koloběh vody“, mapu minerálních vod partnerské země a prezentaci „Jak šetřit vodou“.

18.10.2017

Aktuality

Školní autobus

14.06.2018

Město Hustopeče zkušebně spouští od září 2018 pravidelnou bezplatnou ranní linku školního autobusu, který bude svážet žáky z části města Hustopeče. 

... celý článek

Ředitelské volno

12.06.2018

Oznámení o vyhlášení ředitelského volna

... celý článek

Odměna pro žáky 2.B

8.06.2018

Za žáky ze 2.B přijela paní Frýbortová osobně předat cenu výtvarné soutěže Generálního ředitele Povodí Moravy a přivezla dětem každému pastelky a do třídy různé výtvarné pomůcky.

... celý článek

Österreich Institut a brněnské pověsti

30.05.2018

Exkurze do Brna v podání 7.A - brněnská zákoutí - pověsti - výuková lekce NJ v Österreich Institut.

... celý článek

Z fotogalerie

Pro učitele

ZŠ Hustopeče, Nádražní 4, okres Břeclav, přísp. org., 693 01 Hustopeče, IČO: 71009868, Tel/fax: 515 266 420, skola@zs-nadrazni.cz © graweb