ZŠ Hustopeče, Nádražní 4

Elektronická žákovská knížka

Adresa pro přihlášení do elektronické žákovské knížky:

https://zs-nadrazni.edookit.net

Vážení  rodiče,

od nového školního roku zavádíme do provozu elektronický školní informační systém od společnosti Edookit, respektive elektronickou žákovskou knížku (pro 4.-9. ročníky).

Edookit vám bude sloužit jako ucelený přehled potřebných informací týkající se školních akcí, od rozvrhů, hodnocení, studijních materiálů až po domácí úkoly a komunikaci s vyučujícími.

  • Během prvních zářijových dnů vám na vaše emaily, které jste uvedli na návratku, obdržíte přihlašovací údaje.
  • Prosíme, nastavte si heslo a zapamatujte si přihlašovací jméno.  Ve vlastním zájmu nesdělujte dětem své přístupové údaje.
  • Třídní učitelé vám do systému budou zasílat informace, u nichž je nutné potvrdit jejich přečtení. Pokud bude přečtení potvrzeno, považujeme informaci za vámi přijatou a akceptovanou.

 

Žáci na začátku roku obdrží omluvný list, tiskopis, který budete využívat k omlouvání absence podobně, jako dříve v žákovské knížce.

 

Žáci budou mít také svůj vlastní přístup, kde mohou také sledovat hodnocení, rozvrh apod. Žáci si své účty nastaví během prvního školního týdne ve škole s vyučujícími.

 

Odkaz na školní systém naleznete výše. Odkaz vás přivede na přihlašovací stránku, kterou si můžete uložit např. do záložek v prohlížeči. Zájemci mohou při práci se systémem využít také mobilní aplikace. Plně funkční je nyní verze pro Android, pro iOs.

 

ID školy je zs-nadrazni.

 

Budete-li mít nějaké technické problémy nebo dotazy prosím kontaktujte technickou podporu na adrese info@edookit.cz. Popřípadě paní zástupkyni Mgr. Ivana Brabcovou na ivana.brabcova@zs-nadrazni.cz.

 

Veškerá data v elektronickém informačním systému jsou zpracována v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů.

 

 

Přejeme Vám trpělivost a radost z nových možností, které naleznete v novém informačním systému.

Mgr. Ivana Matějíčková

ředitelka školy       

Aktuality

Školní autobus

14.06.2018

Město Hustopeče zkušebně spouští od září 2018 pravidelnou bezplatnou ranní linku školního autobusu, který bude svážet žáky z části města Hustopeče. 

... celý článek

Ředitelské volno

12.06.2018

Oznámení o vyhlášení ředitelského volna

... celý článek

Odměna pro žáky 2.B

8.06.2018

Za žáky ze 2.B přijela paní Frýbortová osobně předat cenu výtvarné soutěže Generálního ředitele Povodí Moravy a přivezla dětem každému pastelky a do třídy různé výtvarné pomůcky.

... celý článek

Österreich Institut a brněnské pověsti

30.05.2018

Exkurze do Brna v podání 7.A - brněnská zákoutí - pověsti - výuková lekce NJ v Österreich Institut.

... celý článek

Z fotogalerie

doskočiště

Pro učitele

ZŠ Hustopeče, Nádražní 4, okres Břeclav, přísp. org., 693 01 Hustopeče, IČO: 71009868, Tel/fax: 515 266 420, skola@zs-nadrazni.cz © graweb