ZŠ Hustopeče, Nádražní 4

Elektronická žákovská knížka

Adresa pro přihlášení do elektronické žákovské knížky:

https://zs-nadrazni.edookit.net

Vážení  rodiče,

od nového školního roku zavádíme do provozu elektronický školní informační systém od společnosti Edookit, respektive elektronickou žákovskou knížku (pro 4.-9. ročníky).

Edookit vám bude sloužit jako ucelený přehled potřebných informací týkající se školních akcí, od rozvrhů, hodnocení, studijních materiálů až po domácí úkoly a komunikaci s vyučujícími.

  • Během prvních zářijových dnů vám na vaše emaily, které jste uvedli na návratku, obdržíte přihlašovací údaje.
  • Prosíme, nastavte si heslo a zapamatujte si přihlašovací jméno.  Ve vlastním zájmu nesdělujte dětem své přístupové údaje.
  • Třídní učitelé vám do systému budou zasílat informace, u nichž je nutné potvrdit jejich přečtení. Pokud bude přečtení potvrzeno, považujeme informaci za vámi přijatou a akceptovanou.

 

Žáci na začátku roku obdrží omluvný list, tiskopis, který budete využívat k omlouvání absence podobně, jako dříve v žákovské knížce.

 

Žáci budou mít také svůj vlastní přístup, kde mohou také sledovat hodnocení, rozvrh apod. Žáci si své účty nastaví během prvního školního týdne ve škole s vyučujícími.

 

Odkaz na školní systém naleznete výše. Odkaz vás přivede na přihlašovací stránku, kterou si můžete uložit např. do záložek v prohlížeči. Zájemci mohou při práci se systémem využít také mobilní aplikace. Plně funkční je nyní verze pro Android, pro iOs.

 

ID školy je zs-nadrazni.

 

Budete-li mít nějaké technické problémy nebo dotazy prosím kontaktujte technickou podporu na adrese info@edookit.cz. Popřípadě paní zástupkyni Mgr. Ivana Brabcovou na ivana.brabcova@zs-nadrazni.cz.

 

Veškerá data v elektronickém informačním systému jsou zpracována v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů.

 

 

Přejeme Vám trpělivost a radost z nových možností, které naleznete v novém informačním systému.

Mgr. Ivana Matějíčková

ředitelka školy       

Aktuality

Zápis do prvních tříd

19.04.2018

U náš už jsou naši budoucí prvňáčci zapsaní!

... celý článek

Stali jsme se oficiální eTwinningovou školou

12.04.2018

Evropské centrální středisko pro eTwinning nám udělilo certifikát „eTwinningová škola“. Je to skvělý úspěch celého eTwinningového týmu na naší škole.

... celý článek

Okrskové kolo ve vybíjené

10.04.2018

Z tradičního turnaje ve vybíjené si naši borci odvezli 2. místo.

... celý článek

Matematický Klokan

9.04.2018

Soutěže se zúčastnili žáci 2. – 9. ročníku ve všech čtyřech věkových kategoriích.

... celý článek

Z fotogalerie

Pro učitele

ZŠ Hustopeče, Nádražní 4, okres Břeclav, přísp. org., 693 01 Hustopeče, IČO: 71009868, Tel/fax: 515 266 420, skola@zs-nadrazni.cz © graweb